Киянка втратила зуби та 20 000$ на відбілюванні (відео)

Киянка Інна Познахор у 2014 році стала жертвою лікарської помилки, яка коштувала їй 20 000$, машини та, найголовніше, всіх зубів. Уже декілька років вона намагається домогтися справедливості та повернути собі здорові зуби. Про це постраждала особисто розповіла редакції “СтопКору”.

poznakhor zubi
Фото: скріншот з відео

За її словами, спершу вона звернулася до одного лікаря, який поставив їй коронки, при цьому видаливши всі нерви та 10 здорових зубів, але вже через кілька місяців у неї почалися ускладнення, а лікар відмовився її лікувати далі. 

 “Я звернулася до іншого стоматолога Ігоря Єрметова, який пообіцяв мені допомогти та повідомив, що ціна питання — пів мільйона гривень. До цього першому лікарю я вже віддала 10 000$. Мені навіть довелося продати машину, щоб закрити це питання”, — розповіла постраждала. 

Також вона заявила, що стоматологу пів мільйона було мало і він вирішив з неї отримати більше та штучно підіймав ціни після кожного прийому.  

“Якщо на початку лікування один укол коштував 150 гривень, то в кінці — усі 1500”, - додала вона. 

poznakhor zubi
Фото: СтопКор

Постраждала також зазначила: “Я почала казати лікарю, що не маю можливості заплатити 1 мільйон гривень за лікування, коли домовлялися на пів мільйона, а він просто виставив мене за двері та сказав шукати іншого лікаря. На той момент у мене боліли всі зуби, а результату не було жодного”.

Також Інна додає, що потім дізналася про те, що лікар на той час не мав ліцензії на хірургічні операції, але все одно їх проводив.

“Через деякий час сам Єрметов почав до мене дзвонити та вимагати, щоб я повернула йому всі чеки за послуги, які отримала, бо нібито в нього тоді не було ліцензії. Лікар без ліцензії — це навіть складно уявити!” — розповіла вона.

 

Раніше про постраждалу киянку знімали свій сюжет журналісти “Свідок” на НТН, але результату у справі це не дало, і вона досі продовжує боротися за справедливість.

Сам стоматолог відмовився давати коментарі щодо цієї ситуації та послався на свій запис у Facebook дворічної давнини. 

ermetov stomatolog
Фото: скріншот

ГО “Стоп корупції” стала на захист прав постраждалої киянки та звернулася з запитом до Національної служби здоров'я з проханням провести перевірку лікарів, які займалися її лікуванням. 

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у НСЗУ розповіли, скільки державі коштує лікування одного пацієнта з COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини