Киву позбавили звання кандидата наук, — ЗМІ

Народного депутата від ОПЗЖ Іллю Киву позбавили звання кандидата наук. Він заявив про намір оскаржувати у суді це рішення. 

kiva
Іллю Киву позбавили звання кандидата наук Фото:СтопКор

"Влада не лише позбавила мене нагородного пістолета, а й сьогодні під час обшуку змусила комісію в Міністерстві освіти винести рішення про позбавлення мене звання кандидата наук на підставі того, що хоч у моїй дисертації немає плагіату, але, за рішенням комісії, немає новизни", — повідомив сам Ілля Кива у коментарі ЗМІ.

Нардеп вважає, що такий хід — це ще одна спроба дискредитувати його. Він збирається звертатися до суду для оскарження рішення про позбавлення його звання кандидата наук та нагородної зброї.

Нагадаємо, що дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)" нардеп захистив у квітні цього року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, вранці 16 листопада ДБР спільно з СБУ прийшли до будинку Іллі Киви для проведення обшуку.  Депутат заявив, що це спроба тиску на нього через його політичну позицію.

Увечері 16 листопада стало відомо, що Монастирський позбавив народного депутата Іллю Киву права на нагородну зброю.  Ілля Кива у відповідь назвав це "політичним тиском".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини