Київський УТОС звинувачує банкіра Дудника у спробі заволодіти їхньою землею

09.06.2020 19:01

Необґрунтовані судові позови, захоплення землі та блокування будівельних робіт на об’єкті, житло в якому мали отримати незрячі з київського УТОСу – псевдоактивісти з так званого вуличного комітету «Воздвиженка» хазяйнують на столичному Подолі. А керує ними діловий партнер і топменеджер Віктора Пінчука – Андрій Дудник. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «СтопКору» заявив девелопер Сергій Кучер.

Нагадаємо, Андрій Дудник відомий в українських інвестиційних колах як фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також є головою наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро».

Хоча прізвище інвестбанкіра не фігурує майже в жодних документах стосовно цієї справи, та й на акціях «захисників» Подолу він не світиться, саме пан Андрій особисто від імені активістів вів із девелопером перемовини, в ході яких намагався залякати і шантажувати представників забудовника.

Андрій Дудник - відомий інвестиційний банкір Фото: СтопКор

Головний аргумент, який наводять Дудник і його прибічники – забудова начебто краде місце у майбутньої школи, яка так необхідна місцевій малечі. Однак школа, про яку йдеться в даному випадку – це суто комерційний проєкт: у закладі навчатимуться діти обраних, які зможуть заплатити за це кругленьку суму.

«Як з’ясувалось пізніше, Андрій придбав через «Укргазбанк» колишню вечірню школу Подільського району та пропонує там будівництво елітного закладу. Насправді для школи гарного рівня там не вистачає місця ані для стадіону, ані для спорткомплексу. Тому я не думаю, що він діє безкорисно і захищає інтереси Подолу. Я вважаю, що це абсолютно комерційне протистояння, бо він хоче замість нашого проєкту реалізувати свій», – розповідає директор компанії-девелопера Сергій Кучер.

Девелопер Сергій Кучер звинуватив Андрія Дудника у шантажі Фото: СтопКор

Представник компанії-забудовника також спростовує фейк, який поплічники Дудника поширюють у мережі. У багатьох матеріалах ЗМІ наголошують: на ділянці нібито зводять хмарочос на 25 чи навіть 30 поверхів. Але це – брехня: житловий будинок з об'єктами соціально-культурного призначення і підземним паркінгом буде 10-поверховим і повністю впишеться в архітектуру Подолу, запевняє директорка компанії-забудовника Наталія Оніщук.

Директорка компанії-забудовника Наталія Оніщук спростувала фейки, які поширює команда Дудника Фото: СтопКор

Міфом виявилось і твердження пана Дудника про те, що будівництво житлового комплексу нібито спричинить затори на Воздвиженці. Адже проєктом передбачено в’їзд і виїзд авто на Вознесенському спуску.

За рік судових баталій з інвестбанкіром компанія-девелопер вже втратила щонайменше півтора мільйона доларів. Цікаво, чи знає Віктор Пінчук, яку брудну гру веде його партнер по бізнесу?

Ми сподіваємося на компетентну оцінку правоохоронних органів. Та незабаром презентуємо наступну серію нашого розслідування. Підписуйтесь на наш канал, далі буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини