Кидають людей на гроші: у столиці — протест через псевдоконсультантів гри на біржі (відео)

15.01.2021 16:38

15 січня неподалік від станції метро «Шулявка» зібралися мітингувальники. Вони прийшли до одного з офісів компанії, яка реалізовує шахрайські схеми під прикриттям гри на біржі. Учасники акції – ГО «Стоп корупції», ГО «Нова столиця» та ГО «Традиція та порядок».

moshennili na birzhe softway
Фото: СтопКор

«Ми проводимо мирну акцію, яка наразі переросла вже в безстрокову. Назва акції – «Очищення Києва від шахраїв». Нагадую, що це ті ж шахраї, які знімають гроші з карток та обманюють іноземних вкладників, створюючи ганебний прецедент для міжнародної репутації України. Багато хлопців та дівчат після закінчення навчальних закладів йдуть працевлаштовуватись у подібні компанії. Їм обіцяють за кожного приведеного друга 50 доларів США», – розповів Йосип Мигович.

За даними активістів, шахраї під виглядом менеджерів з продажів, консультантів гри на біржах, виманюють в людей кошти, які ті скидають на гаманці (платформи), підконтрольні шахраям. Ті своєю чергою показують прибуток, після чого людина знову поповнює коштами гаманець шахраям, аби отримати ще більший прибуток, проте коли хоче їх зняти, то вже не може.

«Такого роду шахраїв по всьому Києву багато, але ми почали свою антишахрайську кампанію з великих офісів з великим штатом працівників, які після висвітлення ситуації та залучення до процесу боротьби зі схемою правоохоронців, можуть покинути ці злочинні угруповання. Тому що саме на наявності працівників і тримається така схема з виманювання коштів», – розповідають правозахисники.

moshennili na birzhe softway
Фото: СтопКор

Зазначимо, сьогодні мітингувальники прийшли до офісу компанії ТОВ «СОФТВЕЙ» за адресою вул. Вадима Гетьмана, 1Б.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини