Квартиру депутатки Устінової арештували, а машина в розшуці

Відповідне рішення ухвалили через зобов'язання сплатити 80 000 гривень моральної компенсації заступнику Головного слідчого управління поліції Євгену Шевцову. 

Aleksandra ustinova
Фото: Facebook

Про це повідомляє «СтопКор» із посиланням на депутатку

«Пам'ятаєте такого собі Євгена Шевцова, який публічно на своїй сторінці в ФБ обізвав мене всіма можливими епітетами —від «бродячого животного» до «тупой овцы» та багатьох інших епітетів, на що я йому скромно відповіла, що така людина недостойна носити звання офіцера? Так от, після піврічного «розслідування» внутрішня безпека Національної поліції  сказала, що Женя «ні прі чьом»! То, виявляється, не він писав, бо хтось його ФБ хакнув, ну а потім просто взяв і повернув назад))) бувають же такі чудеса», — написала Устінова.

Печерський райсуд ухвалив рішення про сплату Шевцову 80 000 грн, але Устінова стверджує, що не знала про це.

rozshuk mayna
Постанова про розшук майна Устінової Фото: ФБ

«Так що там Денис Монастырский, коли за реформу кримінального блоку візьметеся? А то поки в нас такі керівники в Нацполі будуть, а внутрішня безпека буде на слово вірити про «хакнуті»  акаунти — діла не буде», — написала депутатка. 

Як повідомляв «СтопКор» раніше, нардепка від «Голосу» Олександра Устінова у свою щорічну декларацію за 2020 рік записала «собаку-тапки-погризяку» і «котика-муркотика». 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини