Квартира від 50 тисяч доларів, паркінг – за 27: скільки коштує комфортне житло для киян

17.12.2020 10:11

Повністю закрита територія – гарантія повної безпеки чи міф? Чи можуть мешканці столичного ЖК «Файна Таун» почувати себе захищеними та скільки грошей треба викласти за найменшу квартиру у комплексі? Ведуча проєкту «Шоб я так жив» Анна Закутська проінспектувала забудову й готова поділитися висновками.

«Закриті комплекси створюють таку собі ілюзію безпеки. Люди вважають, що вони закрилися за високими парканами, якщо у них є приватна охорона, якщо у них всюди стоять двері з кодовими замками, то вони будуть краще убезпечені від зовнішнього світу», – зазначає урбаніст Володимир Хенгістов.

Утім, додає він, у таких комплексах все одно відбуваються крадіжки, бувають збройні конфлікти, як це, до прикладу, вже неодноразово відбувалось у Новопечерських Липках.

Hengistov
Володимир Хенгістов Фото: СтопКор

А щодо смарт-вулиці Салютної, то, хоч вона і єдина така на всю Україну, але проблему з паркуванням авто, на жаль, не вирішує. Більшості мешканців потрібно купувати або підземний паркінг – за 27 тисяч доларів, або ж наземний.

Найцікавіше у комплексі – планування і вартість квартир. Знімальній групі показали одне з помешкань із трьома спальнями на 106 квадратів. Власник одразу ж отримує терморегулятори, лазерну стяжку на підлозі і бойлер. Адже гарячої води і газу у «Файна Таун» немає. Натомість обігріває усіх власна котельня.

Двері та вікна – дійсно надійної якості, адже змінювати їх не можна, щоб не спотворити зовнішнє оздоблення.

І, нарешті, ціни: від 1400 доларів за квадратний метр. Тобто квартира найменшої квадратури обійдеться у 47 тисяч доларів – озвучені цифри дійсні за умови 100 відсоткової оплати.

Fayna_Town6
Найменша квартира у ЖК обійдеться у 47 тисяч доларів Фото: СтопКор

Тож підсумовуємо:

• Наявність дозвільної документації – є дозвільні документи.
• Кількість реалізованих об’єктів – «Кан Девелопмент» звів 6 житлових комплексів еліт- та комфорт-класу.
• Дотримання державних будівельних норм – плюс.
• Затримки із введенням ЖК в експлуатацію – затримок немає, деякі будинки вводять навіть раніше зазначеного терміну.
• Обслуговувальна компанія – плюс.
• Інфраструктура поруч із ЖК – плюс.
• Комунікації – плюс.
• Місце розташування – плюс.

Попри те, що «комфорт плюс» — це вигаданий клас житла, видається, що ЖК «Файна Таун» відповідає обіцяному комфортному проживанню. А ви як гадаєте? Пишіть у коментарях під відео чи залишайте відгуки у наших соціальних мережах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини