Квартира в Болгарії і фірма в США: статками мера Кам’янського зацікавились у САП та НАБУ

23.09.2020 11:00

Від дерибану комунальних земель і нерухомості до скошування трави за втричі завищеною ціною: у Кам’янському на Дніпропетровщині процвітають корупційні схеми різного штибу. За які кошти фінансується політсила «Бджола» під керівництвом місцевого мера? Та якими статками володіє сам пан Білоусов? Більше про це – у сюжеті Дениса Гойка.

Як з’ясувала команда «СтопКору», дружина пана мера Анастасія володіє трьома квартирами. Одна з них – на 85 квадратів – у Кам'янському, друга – на 100 квадратів – в елітному ЖК у Дніпрі. І, нарешті, ще одна, на понад 60 кв. м – у сонячній Болгарії.

А поки чоловік управляв містом, пані Білоусова відкрила компанію «Union AAA Corp» у США та щорічно отримує звідти дивіденди – майже 800 тисяч гривень.

Kamyanske8
Дружина мера має фірму за океаном Фото: скріншот

Натомість сам Андрій Білоусов – власник лише третини квартири в Кам'янському у невиразному будинку, яка дісталася йому і його братові з сестрою у спадок від батьків, та недобудованого дачного будинку в рідному місті. І жодної автівки у подружжя начебто немає – принаймні у декларації.

Однак місцеві активісти запевняють: останнім часом міський голова пересувається новеньким «Фордом» у комплектації «Титаніум». Вартість такого «залізного коня» – 1,8 млн грн.

Усі матеріали, які журналістам «СтопКору» вдалося отримати під час розслідування, ми передали правоохоронним органам. І вже надіслали заяву до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо діяльності Андрія Білоусова на посаді Кам’янського міського голови.

Своєю чергою, САП перенаправила заяву у НАБУ. Тож чекаємо на розгляд і обов'язково повідомимо вам про результати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини