Квартира сину за 200 тисяч доларів: податківець Любченко претендує на посаду голови ДПС

29.03.2021 17:43

Олексій Любченко, який наразі керує Державною податковою службою, бере участь у конкурсі на ту ж посаду. 29 березня у Києві відбувався один із етапів оцінювання – без преси та за зачиненими дверима. Про це з місця події повідомив кореспондент «СтопКору».

andes lubchenko
Фото: СтопКор

Як пояснив у коментарі нардеп від «Слуги народу» Олексій Леонов, конкурс організували незвично швидко.

«Ми дуже ретельно слідкуємо за тим, як проходить конкурс на голову ДПС України. Конкурс організували дуже швидко – за 7 днів, тож багато гідних кандидатів не встигли. При цьому до деяких, які подалися – дуже багато питань. У тому числі до самого пана Любченка, який наразі очолює ДПС. Зокрема, у профільному комітеті ми порушували питання і щодо корупції, зокрема, в Одеській області», – зазначив він.

oleksiy leonov
Олексій Леонов Фото: СтопКор

Примітно, що після закінчення екзаменів Любченка вивели через чорний хід повз знімальну групу «СтопКору».

Варто зазначити, що Любченко 20 років пропрацював у податковій. Коли його сину виповнилось 18 років, він примудрився придбати квартиру за 215 тисяч доларів в елітному районі Києва. А в 25 років – дорогу елітну автівку.

Крім того, у журналістів виникли питання щодо призначення Любченка головою податкової у той час, коли він підпадає під закон про люстрацію.

lubchenko dps
Фото: СтопКор

Нагадаємо, 4 березня 2021 року Президент підписав закон про відновлення конкурсів на посади державної служби. Незабаром після цього Нацагентство з питань держслужби оприлюднило перелік кандидатів, яких допустили до конкурсу на посаду глави Державної податкової служби (ДПС).

Чинний керівник ДПС Олексій Любченко обійняв цю посаду 29 квітня 2020 року. Саме тоді Кабмін призначив його новим головою Державної податкової служби. Контракт було укладено на період дії карантину. Час ще не сплив, але конкурси на посади в держслужбі відновили.

Крім того, на посаду голови ДПС претендує нинішня заступниця голови податкової служби Наталія Рубан. Вона закінчила економічний факультет Дніпропетровського сільськогосподарського інституту, працювала економістом на підприємствах Дніпропетровської області. У ДПС – з 1998 року. Щоправда, в період з 1999 до 2007 року була заступником голови та головою Контрольно-ревізійної служби України (КРУ). У 2007-2010 роках була заступником голови ДПС, потім знову повернулася до КРУ. З травня 2020-го – перший заступник голови ДПС.

Ще один заступник Любченка і кандидат на посаду – Євген Олейніков. Він закінчив Запорізький юридичний інститут МВС України (спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист), а також факультет післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії (спеціальність – облік і аудит, кваліфікація – економіст).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини