Купують крадене і не червоніють: активісти знайшли гуртового покупця піску у браконьєрів з Київщини

Вантажівками по 30 тонн і за кілька ходок. Активісти «Стоп корупції» під час громадського моніторингу точок незаконного видобутку у Київській області зафіксували роботи на об'єкті у Зазим'ї Броварського району.

При цьому з'ясували, що у браконьєрів є постійний покупець – підприємство у сусідньому селі Княжичі. Саме туди найчастіше вивозять пісок з точки. Завод-виробник регулярно користується послугами нелегальних копачів.

Додамо, що прокуратура Київської області до 10 жовтня завершить перевірку службової діяльності та ймовірної причетності до нелегального видобутку піску у Зазим'ї чиновниці прокуратури Броварського району Каріни Кадирової. Про це під час допиту дізнались активісти «Стоп корупції».

Зазначимо, що представники проекту викрили точку незаконного видобутку під Києвом два місяці тому. Борці з браконьєрами неодноразово звертались до прокуратури та поліції району, однак не отримали жодної реакції. У ході розслідування активісти дізнались, що точку курує такий собі Артур Кадиров, а в прокуратурі Броварського району працює Каріна Кадирова. Як з'ясувалось, жінка доводиться донькою браконьєру і сама підтвердила, що в курсі чорних справ батька.

Після цього представники «Стоп корупції» звернулись до прокуратури Київської області й там почали службову перевірку щодо одіозної прокурорки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини