Купував браковані бронежилети для ЗСУ: суд втричі зменшив заставу скандальному генералу Міноборони

28.11.2019 17:31

Київський апеляційний суд зменшив суму застави як альтернативу утримання під вартою з 76 млн грн до 20 млн грн. Таке рішення ухвалив щодо начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Дмитра Марченка, який брав участь у засіданні у режимі відеоконференції.

У ході судового засідання ряд діючих і колишніх народних депутатів, а також військовослужбовців (Євген Жуков, Марія Іонова, Семен Колейник, Олексій Мочанов, Борислав Береза) висловили готовність взяти Марченка на поруки, передає "Інтерфакс".

Як повідомлялося, раніше суд обрав чиновнику Міноборони запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або заставу в 76 млн грн. Марченко є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісних бронежилетів для Збройних сил України.

Встановлено, що Міноборони закупило 20 тисяч бронежилетів вартістю 176 млн гривень, однак 7 тисяч бронежилетів виявилися бракованими. Загальна вартість збитків становить 61 млн грн. У дощових умовах ці бронежилети прострілюються.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини