Кулеба: Загроза військової операції РФ проти України залишається

12.06.2021 18:22

Загроза військової операції Росії проти України залишається. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24" у п'ятницю. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає "День".

Kuleba
Фото: МЗС України

"Загроза залишається. Я хочу, щоб всі розуміли. За нашими даними, жодного істотного відведення військ не відбувається, і ми повинні бути готовими до будь-якого сценарію. Тим більше, що ті навчання "Захід", які здійснює Росія, там відпрацьовується дуже багато саме наступальних елементів, це не оборонні навчання. Це навчання про те, як захоплювати міста, аеродроми, як здійснювати наступальну операцію", - сказав Кулеба.

Він наголосив, що всі сили РФ залишаються уздовж кордону.

"Відведення, яке там сталося, є дуже символічним, і насправді десятки тисяч російських солдатів все ще знаходяться уздовж українського кордону, в окупованому Криму, і їхня зброя також", - зазначив міністр.

Кулеба зазначив, що, за його оцінкою, те, що зараз відбувається, є пробою грунту з готовністю перейти до здійснення військової операції.

"Те нагнітання, яке здійснювалося Росією протягом тижнів, не тільки перекидаючи війська, що можна робити завжди тихо і приховано, але і нагнітаючи цю військову істерію і заклики розібратися, поставити на місце Україну, і навіть там говорили знищити Україну - це все те, що в класичних військових правилах передує збройному конфлікту. Тобто триває підготовка свого населення, міжнародної думки до неминучості війни, і ніхто не може гарантувати, що завтра знову тумблер не буде включено і знову все це не почнеться", - пояснив Кулеба.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини