Кулеба: Україна мобілізує світ для стримування Росії у разі масштабного загострення

13.04.2021 02:57

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час скайп-включення в ефірі програми «Свобода слова на ICTV».

Дипломат зазначив, що наразі зусилля наших партнерів спрямованні на те , щоб довести до Російської Федерації нерозважливість її подальшої збройної ескалації проти України.

«Ми зараз перебуваємо в тій фазі, коли мають бути максимальні вербальні сигнали по всіх каналах до Російської Федерації, і Німеччина і Франція ці сигнали надсилають – ви бачили висловлювання канцлера Німеччини після розмови з Путіним. Тому наша задача якраз максимально їх усіх зараз мобілізувати», - сказав Кулеба.

Водночас, додав він, ми всі маємо розуміти, що може настати фаза, коли будь-яких висловлювань занепокоєння, словесних закликів до Росії вже буде недостатньо.

«Тому вже зараз треба говорити про те, якою може бути практична підтримка України у разі – ми робимо все, щоб цього не допустити, але у разі масштабного збройного загострення… Мій візит до Брюсселя пов'язаний саме з цим. Ми будемо тут дякувати нашим партнерам по НАТО за ті вербальні сигнали, які пролунали, але також будемо говорити про дуже конкретні речі», - поінформував очільник МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, 13 квітня у Брюсселі відбудеться ініційоване Україною позачергове засідання Комісії Україна-НАТО, на якому обговорюватиметься загострення Росією безпекової ситуації.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини