Кулеба: Сценарії, які відпрацьовуються на навчаннях “Захід 2021”, несуть серйозні ризики

Україна отримає уздовж своїх північних кордонів ще "тисячу кілометрів джерела небезпеки", якщо Росія у тій чи іншій формі поглине Білорусь.

Lukashenko i Putin
Президент Білорусі Лукашенко і президент РФ Путін Фото: Ria

"Щоби продемонструвати серйозність своїх намірів щодо інтеграції в рамках союзної держави навмисно вводиться наратив не лише про плани економічної інтеграції з 28 програм, але і спільний оборонний простір. Ми маємо уважно стежити за навчаннями "Запад-2021", тому що ті сценарії, які там відпрацьовуються, несуть дуже серйозні ризики. І ми розуміємо: якщо Росія поглине Білорусь у тій чи іншій формі, то ми отримаємо ще 1000 км джерела небезпеки для суверенітету і територіальної цілісності", - заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі програми "Свобода слова", коментуючи наміри Путіна та Лукашенка щодо розбудови "союзної держави".

Кулеба також додав, що Лукашенко, хоч і навчився вести гру з РФ, "лише робить вигляд, що керує ситуацією", і насправді глибину інтеграції визначає російський президент.

Зазначимо, що напередодні, 9 вересня, Путін і Лукашенко зустрілись у Москві. Під час цього візиту Мінськ погодив усі дорожні карти інтеграції Росії та Білорусі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що очікує прийняття 28 "союзних програм" з РФ в жовтні й назвав це проривом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини