Кулеба розповів, що планують обговорити під час зустрічі Зеленського та Байдена 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів подробиці про теми зустрічі президентів Володимира Зеленського та Джо Байдена. 

kuleba
Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна.

"Перше - це політичний блок. У нас зі Сполученими Штатами з 2008 року стратегічне партнерство. Безумовно за цей час все змінилося і це стратегічне партнерство потрібно вивести на новий рівень. Тому це перше завдання", - заявив міністр.

Він додав, що другим блоком питань буде безпека.

"Всі розуміємо, що це протидія російському агресору, питання Донбасу, питання Криму, куди і як будемо рухатися. Ми будемо обговорювати кілька дуже конкретних ідей, не можу поки ними поділитися. Розмова з цього питання була предметна", - заявив Кулеба.

В ході третього блоку буде обговорюватися питання економіки, а зокрема американські інвестиції в Україну.

"Ми не приховуємо, що хочемо бачити більше американських грошей в українській економіці. Особливо в стратегічних галузях нашої економіки. Можемо побудувати дуже ефективне партнерство з американським бізнесом і американськими фінансовими установами. Готуємо до візиту конкретні проекти з назвами, цифрами, терміном реалізації, які передамо на розгляд американської сторони", - додав Кулеба.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і голова Офісу президента Андрій Єрмак прибули у Вашингтон для підготовки візиту президента України Володимира Зеленського у США.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Зеленський підписав закони, які запускають реформу судової системи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини