Кулеба розповів, про що говоритиме українська делегація у Берліні

02.06.2020 11:19

На порядку денному візиту української делегації в Берлін такі теми, як деокупація ОРДЛО і Криму, підтримка Німеччиною реформ в Україні, та надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО. Про це у Facebook написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"На порядку денному у моїй папці до цього нашого політичного візиту:

  • деокупація ОРДЛО і Криму;
  • підтримка Німеччиною реформ в Україні, зокрема медичної реформи;
  • надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО;
  • європейська інтеграція України під час головування Німеччини у Раді ЄС в другій половині 2020 р.;
  • історичні питання: перспектива визнання Бундестагом Голодомору як геноциду українського народу та зведення пам’ятника українцям, загиблим у Другій світовій війні;
  • торгівля та інвестиції між країнами", — написав Кулеба.

Він нагадав, що у візиті беруть участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і його заступник Ігор Жовква, віце-прем’єр Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, які "володіють усією інформацією з перших рук щодо безпекової ситуації на Донбасі, в Криму та Чорному морі".

Міністр підкреслив, що українська делегація є першою іноземною делегацією, яку приймають в Німеччині після початку коронавірусного карантину.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у вівторок, 2 червня, прибули з робочим візитом до ФРН.

Під час свого візиту члени делегації обговорять ряд питань, зокрема — проблему деокупацію Криму та виконання грудневих домовленостей в "нормандському форматі".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини