КСУ відклав розгляд справи щодо ринку землі

03.06.2021 20:58

Конституційний суд відклав розгляд справи щодо ринку землі. Про це повідомив міністр аграрної політики Роман Лещенко в ефірі каналу Україна 24 у четвер, 3 червня, передає "ZN.UA".

zemlya
Фото: rubryka.com

"До суті справи не дійшли. Ми розраховували, що буде розглядатися по суті, у нас дуже потужна правова база, але виходячи з тієї кількості клопотань, ми за цілий день розглядали клопотання та судді неодноразово поверталися до нарадчої кімнати", - повідомив він.

За його словами, розгляд справи суд вирішив відкласти через велику кількість клопотань.

"Відповідно, рішення колегії - у зв'язку з клопотаннями, розгляд справи відкладається. Ми для себе розуміємо, що розгляд справи займе місяці, тому що до розгляду по суті ще дуже далеко", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада не змогла скасувати прийняття закону №2195 про продаж землі на електронних аукціонах. Депутати провалили голосування за всі сім постанов про скасування закону.

Відзначимо, що закон №2195 є одним з тих, що повинен завершити в Україні земельну реформу. Ще один документ з цього пакета Рада прийняла в кінці квітня. Йдеться про закон №2194, який передбачає передачу земель державної власності за межами населених пунктів в комунальну власність органів місцевого самоврядування. Президент Володимир Зеленський підписав закон 28 травня.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, держава продала першу в'язницю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини