KSE: Наступного тижня більш ніж половина областей України можуть потрапити до “червоної” зони 

25.03.2021 13:26

Керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганіченко зробив прогноз, що вже наступного тижня більш ніж половина областей України потраплять до “червоної” зони, передає РБК-Україна. 

karantin-lokdaun-koronavirus
Фото: УНІАН

Він повідомив, що Миколаївська та Черкаська області показали перевищення порогів для входження в "червону" зону. Очікується, що сьогодні або завтра відбудеться засідання Нацкомісії з ТЕБ та НС, де приймуть рішення віднести ці регіони в "червону" зону.

"Наступного тижня у нас вже більше 50% регіонів може бути в "червоній" зоні. Відповідно, наступного тижня ми очікуємо рішення уряду про те, чи буде перевищення 50% регіонів в "червоному" рівні визначальним критерієм для запровадження загальнонаціонального локдауну", - сказав він.

За словами експерта, необхідно також впроваджувати додаткові обмеження у Вінницькій та Хмельницькій областях. Рівненська, Чернігівська та Тернопільська області також незабаром можуть увійти в "червоний" рівень епіднебезпеки, додав він.

У той же час ситуація в Івано-Франківській області стабілізується, але там досі найбільша кількість активних хворих, повідомив експерт.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, «позаштатний агент НАБУ» Шевченко спростував інформацію про своє затримання у справі «приватної військової компанії»

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини