КРИВОсуддя та гроші: вінницькі активісти мітингували проти корупції в судах

23 квітня активісти регіонального осередку ВГО «Стоп корупції» з Вінничини провели акції протесту проти корупції у місцевих судах та передали колективні звернення до НАБУ і РНБО. Про це повідомили учасники події.

Фото: СтопКор

Громадські активісти з різних міст і селищ  приєднались до лав антикорупціонерів  заради боротьби зі спільною проблемою. Кожен з них стикнувся з проявами корупції в місцевих судах. Після тривалою безрезультатної боротьби за чесне правосуддя, обурені постраждалі від корумпованих судів приїхали до Києва, щоб донести до контролюючих органів стан корупції у місцевих судах. Вони провели акцію протесту біля НАБУ та РНБО. Активістів підтримали і представники центрального офісу «Стоп корупції».

Фото: СтопКор

«Сьогодні тут ми відстоюємо свої права, порушені суддями вінницького регіону. Настільки грубо порушені, що винудили людей бути присутніми тут, незважаючи на свій стан психологічний, ані на здоров’я, ні на що. Сьогодні ці люди разом зі своїми лідерами ГО «Стоп корупції» відстоюють тут, в тилу те, що відстоюють наші хлопці на Донбасі. Боротьба буде до останнього!», - заявила одна з учасниць мітингу.

Люди тримали плакати з написами «Вінницька апеляція – кривосуддя і гроші!», «Вища рада правосуддя покриває корумпованих суддів» «Корумповані суди – хвора країна» та інші.

Фото: СтопКор

Активісти перелічили прізвища суддів, до яких у місцевих жителів найбільше питань. Серед них – очільниця Вінницького суду і дружина прокурора одіозна Гайду, а також суддя того ж суду Король, суддя Тульчинського суду Ковганич, суддя Бережний з Хмельниччини.

«Всі ці люди чинили свавілля у кримінальних справах. Ці судді калічили судьби людей, життя людей!», - заявили учасники мітингу.

Фото: СтопКор

Учасники акції протесту передали до НАБУ і РНБО колективні звернення, у яких повідомили про виявлені факти у діяльності суддів, які можуть вказувати на корупційну складову. Також активісти повідомили про ігнорування їхніх звернень з боку Вищої ради правосуддя.

Також активісти з Вінничини завітали до центрального офісу ВГО "Стоп корупції" та поспілкувались з очільниками організації.

Команда "Стоп корупції" з Вінничини - часті гості в центральному офісі організації. Фото: СтопКор

Зазначимо, вінницькі антикорупціонери вже звертались до ВРП зі скаргами на місцевих суддів. Утім отримали відповідь-відписку, буцімто звернення оформлене з порушенням. Така позиція ВРП обурила активістів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини