Криптовалюта ADA злетіла на 20%

19.03.2021 16:22

Криптовалюта Cardano (ADA) підскочила у вівторок на 20% після анонса про прийдешнє лістингу на кріптобірже Coinbase. ADA посіла четверте місце в рейтингу криптовалюта по капіталізації. Про це повідомляє FXTEAM.

Cardano
Фото: maxdohod.info

У лютому Cardano виріс майже на 300%. У середу ADA оновив максимуми попереднього дня, досягнувши $ 1,26, однак все ще нижче за історичний максимум в $ 1,45, зафіксованого 27 лютого.

Coinbase вже почала приймати вхідні перекази в ADA і відкриє торги 18 березня за умови дотримання вимог до ліквідності. Криптовалюта додається на платформу професійного трейдингу Coinbase Pro, пише ttrcoin.

На роздрібному порталі Coinbase.com і в мобільному додатку ADA поки купити не можна.

Минулого тижня Bloomberg додав ADA в свій термінал. За наявними відомостями, було додано тільки опис криптовалюта без можливості відстеження її курсу. У неділю Bloomberg також опублікував статтю про успіхи Cardano на ринку.

Міжнародна онлайн-платформа "Запитайте доктора" (Ask The Doctor) і її токен AskToken переїжджають з блокчейна Ethereum на Cardano, пише beincrypto. Причиною міграції з екосистеми Ethereum є непомірно висока вартість транзакцій на ETH.

Платформа Ask The Doctor дозволяє користувачам заробляти криптовалюта в процесі вивчення базових основ у сфері охорони здоров'я і медичної допомоги. Надалі вони можуть витрачати зароблене на оплату медичних послуг і лікування.

Тим часом, CEO Galaxy Digital Майк Новограц засумнівався у корисності Cardano: "Може хтось описати справжній бичачий сценарій для ADA? Хтось використовує його? Чому така велика капіталізація? Це одна з небагатьох криптовалюта, якими я не торгував у своєму житті".

Що відомо:

  • Cardano (ADA) - криптовалюта, блокчейн якої створили компанія Input Output Hong Kong (IOHK) і Чарльз Хоскінсон, колишній співзасновник BitShares, Ethereum і Ethereum Classic. Система орієнтована на запуск смарт-контрактів, децентралізованих додатків, сайдчейнов і багатопартійних обчислень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, лише за ніч біткоїн подорожчав майже на 5 тисяч доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини