Криклій запропонував депутатам скоротити фінансування Запорізького мосту і віддати 300 мільйонів чиновникам

Робін Гуд навпаки: міністр інфраструктури Владислав Криклій вирішив забрати гроші у пересічних українців і віддати їх посадовцям. Голова відомства запропонував бюджетному комітету ВР «перекинути» 300 мільйонів із будівництва мосту в Запоріжжі на фінансування Морської адміністрації та «Укртрансбезпеки».

Лист Криклія до голови бюджетного комітету ВР Фото: Facebook

Відповідне звернення Криклія до очільника бюджетного комітету Юрія Арістова оприлюднив у своєму профілі у Facebook член парламентської фракції «Слуга народу» Олександр Куницький.

Нагадаємо, 7 листопада 2019 року чинний на той час голова Уряду Олексій Гончарук повідомив про плани відновлення будівництва мосту в Запоріжжі. Цю багатостраждальну споруду почали зводити ще в 2004 році. 26 листопада оголосили тендер на будівництво мосту, у торгах перемогла компанія з Туреччини. Проєкт передбачав, що міст мають здати в експлуатацію до кінця 2023 року.

Як наголосив нардеп Куницький, завершення цього довгобуду є одним із пріоритетних завдань Зе-команди в Запоріжжі. А відповідальність за зведення цього стратегічно важливого інфраструктурного об’єкта має нести саме відомство Криклія.

Проте останній, на думку парламентаря, вирішив спрямувати гроші на інші статті, де їх можна буде «легко і по-тихому розпиляти».

«Не так давно Криклій на своїй Facebook-сторінці заявив про те, що фінансування скорочувати не будуть! При цьому забув розповісти, як за кілька днів до цього направив листа голові бюджетного комітету з проханням перевести 300 млн грн з запорізького мосту на дуже важливе забезпечення служби морського та річкового транспорту, а також на корумповану «Укртрансбезпеку». Вони ж йому зараз потрібніші. А запоріжці нехай зачекають ще років двадцять», – ідеться у публікації депутата.

Фото: Facebook

Як стало відомо після розгляду, пропозиція міністра не знайшла підтримки у членів бюджетного комітету та була відхилена. Про це повідомляє видання «Гордон».

Своєю чергою, сам Владислав Криклій у коментарі до посту Куницького заперечив, що мав на увазі скорочення видаткової частини запорізького проєкту. Міністр стверджує, що запропонував узяти на будівництво мосту 300 мільйонів зі спецфонду, а гроші загального фонду спрямувати на фінансування «Укртансбезпеки» – нібито для того, аби набрати «нових інспекторів на адекватні зарплати».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини