Криклій просить скасувати конкурс на посаду глави АМПУ, яку брат Єрмака продавав за пів мільйона

З Міністерства інфраструктури України до Наглядової ради Адміністрації морських портів України (АМПУ) надійшов лист із підписом Владислава Криклія та проханням перенести/скасувати конкурс на обрання голови державного підприємства. При цьому конкурс уже провели раніше, на що витратили майже мільйон гривень та визначили основних кандидатів.

Владислав Криклій Фото: СтопКор

Примітно, що всі етапи конкурсу провели до карантину, включно зі співбесідою всіх кандидатів. А вже з 13 березня претенденти очікували на рішення комісії. На процедуру відбору витратили 930 тисяч гривень. Однак наразі конкурс призупинили через лист із Міністерства.

Зазначимо, що саме цю посаду Денис Єрмак (брат голови Офісу Президента) намагався продати за пів мільйона доларів. Крім того, за неї розпочалося протистояння двох груп впливу з оточення Президента.

Хронологія подій

13.12.2019 Протокольним рішенням Наглядової ради ДП «АМПУ» було вирішено доручити менеджменту ДП «АМПУ» провести закупівлю послуг з проведення конкурсу на посаду очільника підприємства.

11.01.2020 На майданчику Prozorro відбувається процедура торгів, згідно з результатами якої переможцем стає ТОВ «Телент Едвайзорс», яка погодилася провести конкурсний відбір за суму в 930 тисяч гривень.

17.01.2020 Оголошено відбір кандидатів на посаду голови ДП «АМПУ».

Після проведення всіх етапів ТОВ «Телент Едвайзорс» надала наглядовій раді список із 6 претендентів для кінцевої співбесіди та укладання контракту з переможцем.

09.03.2020-15.03.2020 Члени наглядової ради прибули до Києва для особистої участі в засіданні та співбесіди з кандидатами.

З 13.03.2020 Кандидати вже очікували на рішення.

06.05.2020 До Наглядової ради ДП «АМПУ» надходить лист із підписом міністра інфраструктури Криклія, в якому він «просить» розглянути можливість продовження/перенесення строків відбору кандидатур, посилаючись на неможливість проведення співбесід, які вже були проведені раніше.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, стали відомі прізвища 5 фаворитів на цю посаду.

Зазначимо, як писали ЗМІ, «Укрексимбанк» відписав «Телент Едвайзорс» 2 мільйони на пошук кадрів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини