Кругова порука по-львівськи: слідчі ДБР відмовляються розслідувати злочини своїх колег

13.11.2019 19:00

Державне бюро розслідувань – надпотужний правоохоронний орган чи відомство що просто імітує боротьбу з корупціонерами? Історія, яку почули журналісти «СтопКору» з вуст пересічної львів’янки, може видатись абсурдною, а ще кілька років тому здавалась взагалі неможливою. Докладніше про це – у сюжеті Альони Середи.

«На сьогодні я є однією з перших, хто відкрив кримінальне провадження стосовно посадової особи ДБР. Тобто я звернулася у ДБР, щоб відкрити кримінальну справу стосовно слідчого ДБР», – розповідає головний лікар католицького шпиталю ім. митрополита Василя Шептицького Наталія Ван Доеверен.

Так, це не помилка – йдеться про звернення до Державного бюро розслідувань стосовно їхнього ж слідчого. Якого, до речі, так і не відсторонили від виконання посадових обов'язків на момент слідства.

Згадаємо коротко про суть справи: 3 роки тому пані Наталію звинуватили в отриманні хабаря. Але згодом з’ясувалося, що її оббрехали, попросивши «свідка» дати неправдиві покази.

Та розв’язавши одне питання, пані Ван Доеверен має кримінальну справу вже проти слідчого, який, за її словами, відкривав все нові й нові провадження ніби за помахом чарівної палички.

Пані Наталія звернулась до ДБР стосовно дій їхнього ж слідчого

«Сьогодні ця посадова особа працює у львівській прокуратурі начальником одного з відділів. І, власне, ДБР розслідував справу стосовно цього прокурора. Хочу сказати, що впродовж 5 місяців мене не визнавали потерпілою у цьому кримінальному провадженні, незважаючи на ухвали слідчих суддів», – зауважує пані Наталія.

То що є причиною – кругова порука, безвідповідальність чи небажання розслідувати злочини посадових осіб прокуратури та працівників Національної поліції з боку їхніх вчорашніх співробітників? Адже багато колишніх працівників львівської прокуратури та поліції нині стали працівниками ДБР. І, здається, навмисно відкладають справи, що стосуються ексколег, у «довгу шухляду», забуваючи про закон.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини