Кривавий ранок в центрі столиці: озброєні невідомі захопили офіс агрохолдингу, пролилась кров

17.01.2019 12:32

Перша кров пролилась в офісі "Росток-Холдингу". Зранку 17 січня до київського офісу компанії прибули 30 невідомих озброєних чоловіків. Вони влаштували блокаду приміщення - не лише своїми тілами, але й меблями, якими перекрили проходи. Представник власника підприємства, намагаючись законно потрапити всередину, отримав значне пошкодження руки. Через травму чоловіка госпіталізували.

Подібне вже відбувалося, коли 2-го січня озброєні молодики увійшли на територію одного з підприємств "Росток-Холдингу" ТОВ "Шалигінське" у Глухові. Законних представників компанії при цьому на робочі місця не допускали, адвокати компанії викликали на місце події правоохоронців та склали відповідну заяву.

Нагадаємо, напередодні новорічних свят відразу на 17-ти агропідприємствах ТОВ «Росток-Холдинг» заарештували майно та змінили керівний склад – із порушенням усіх існуючих законів і без відома керівництва агрохолдингу. Так зване «нове керівництво» заручилось підтримкою в озброєних молодиків. Тітушки поводили себе зухвало та бокували роботу підприємств.

Зазначимо, що 29 грудня у столичному офісі ТОВ «Росток-Холдинг» з’явились представники АРМИ та почали проводити обшуки. Серед візитерів знімальна група «СтопКору» зафіксувала люстрованого прокурора Антона Шпиря, який тепер представляє інтереси скандально відомої агрорейдерки Лесі Софієнко. Керівництво компанії зазначило, що за атаками на підприємство, які тривають уже третій місяць, стоїть кримінальний авторитет Яків Грибов. На сайті агрокомпанії опублікували офіційну позицію дирекції ТОВ «Росток-Холдинг» щодо рейдерства фірми.

Зазначимо, на початку жовтня підприємство агрохолдингу у Глухові на Сумщині залишилось без електроенергії та газу, на полях пропадав зібраний врожай, був ризик виникнення місць займання і в результаті – спалаху екологічної катастрофи.

За всім стояв комерсант Яків Грибов.

Рейдери поставили підприємства "Росток-Холдингу" на межу виживання. Нагадаємо, формальною причиною атаки на холдинг стала заява до поліції одіозного бізнесмена Якова Грибова, що окрім володіння відомим горілчаним брендом відзначився великою любов’ю до країни-агресора – Російської Федерації та її глобальних геополітичних проектів.

Раніше ми писали: "Стіл для тітушок: рейдери заблокували офіс “Росток-Холдинг” меблями".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини