Кривава ДТП у Харкові: для Олени Зайцевої вимагають проведення психіатричної експертизи

29.11.2018 14:43

Захист обвинуваченого у справі про резонансну ДТП у центрі Харкова Геннадія Дронова подав клопотання про проведення психіатричної експертизи стосовно іншої обвинуваченої у справі – Олени Зайцевої. Про це повідомили у прес-службі Київського райсуду Харкова.

"Захисник Дронова заявив клопотання про проведення психіатричної експертизи стосовно Зайцевої. Захиснику Зайцевої потрібен час для ознайомлення з цим клопотання. У зв'язку з цим (засідання – ред.) було перенесено", – повідомили в суді.

Крім того, до суду вкотре не з'явилася експерт, яка проводила додаткову автотехнічну експертизу.

Наступне засідання у справі призначили на 4 грудня на 14:00.

Зауважимо, родина Зайцевої відшкодувала збиток ще одній постраждалій внаслідок ДТП – пасажирці автомобіля Lexus Марині Ковальовій. Таким чином, від претензій до Зайцевої відмовилися вже троє постраждалих.

Раніше повідомлялося, що 7 листопада суд продовжив тримання під вартою Зайцева та Дронова ще на два місяці – до 5 січня.

Нагадаємо, смертельна ДТП сталася 18 жовтня минулого року: позашляховики під керуванням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова зіткнулися на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. Після зіткнення Lexus Зайцевої викинуло на пішоходів, внаслідок чого загинули шестеро осіб.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини