Кримські окупанти оголосили про розпродаж ділянок українського шельфу

29.12.2017 18:12

Російські найманці, які "повернули" Крим Росії, почнуть продавати не лише земельні, а й морські ділянки. Так, вони націлились влаштувати аукціон, на якому шукатимуть нових користувачів українського шельфу.

Новину передає "Преса України".

Глава Мінприроди РФ Сергій Донський заявив, що російський уряд дав добро на продаж ділянок надр нерозподіленого фонду на шельфі Азовського та Чорного морів. Йдеться про район тимчасово окупованого півострова Крим.

Так, у Росії схвалили законопроект для розгляду у Держдумі. Він дозволить виставити на аукціон такі ділянки, які прирівняють до ділянок надр федерального значення.

"Розробляти їх будуть тільки компанії з російським участю понад 50%, а рішення про оголошення аукціонів і передачі ліцензії за підсумками тендерів буде приймати уряд", – наголосив Донський.

Як зазначається, ті ліцензії на використання шельфу, які видавав уряд України, однак не продовжив їх, автоматично будуть визнані недійсними.

"Законопроектом пропонується встановити, що надання права користування такими ділянками надр здійснюється за рішенням уряду, прийнятим за результатами аукціону на право користування ділянками надр", – підсумував він.

Нагадаємо, раніше кримські окупанти заявили про розпродаж нерухомості півострова. До слова, вони вже продали завод шампанських вин "Новий світ". Виручити за нього окупантам вдалось півтора мільярда рублів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини