Кримінальна відповідальність вартістю у 7 млн грн: на Укрзалізниці знову «нагріли руки»

09.07.2019 12:48

Екс-керівники Центру управління промисловістю ПАТ «Укрзалізниця» потрапили під слідство. Їх підозрюють у привласненні 7 млн грн. Повідомлення про відкриття кримінального провадження опублікували сьогодні на сайті Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Укрзалізниці.

Факти свідчення закупівлі обладнання за завищеними цінами були виявлені під час перевірки філії підприємства Департаментом економічної та інформаційної безпеки компанії. З’ясували, що вартість пересувного дробильно-сортувального комплексу була перебільшена більш ніж на 7 млн грн. Окрім того, замість обладнання українського виробництва, що коштує майже 16 млн грн., на підприємстві використовували низькоякісні китайські аналоги.

Усі матеріали справи нині передані до Державного бюро розслідування. Екс-керівництву ЦУП доведеться відповідати на звинувачення за ч. 5 статті Кримінального кодексу України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживань службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою».

Також оперативне супроводження кримінального провадження здійснює Головне управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Раніше ми писали: "Фонд власного збагачення: як псевдоактивісти намагаються заробити на наслідках Васильківської трагедії".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини