Кримінальна Херсонщина: люди Сальдо віджимають землі на чорноморському узбережжі

08.10.2019 14:00

Нахабству та масштабам захоплення прибережної нерухомості у курортному селищі Залізний Порт на Херсонщині позаздрили б сценаристи голлівудських бойовиків. Адже точиться справжня війна на виживання за ласий шматок землі на чорноморському узбережжі. Хто і як віджимає курортні території – дізнавайтесь із розслідування Наталії Дігтяр.

Пансіонат «Прибой» у Залізному Порті – одне з улюблених місць відпочинку херсонських будівельників. Ще донедавна він був власністю компанії «Херсонбуд», яка звела споруду. Утім за останні 2 роки багато чого змінилось.

«Рейдерське захоплення відбулося шляхом підробки документів та сфальсифікованих реєстраційних дій, які вчинені за допомогою державних реєстраторів. Це все відбулося в протизаконний спосіб», – зазначає адвокат родини Сандиків Сергій Дмитрук.

Пансіонат "Прибой" - улюблене місце відпочинку херсонських будівельників

Юрист «Херсонбуду» розповідає, як шляхом маніпуляцій чорних реєстраторів пансіонат з комплексом будівель раптом перейшов до рук нікому не відомого підпільного мільйонера Ромащенка. Місцеві пов’язують його зі скандально відомим політиком Володимиром Сальдо. Цікаво, що Ромащенко дивним чином став власником ще одного захопленого рейдерами бізнесу – «Квіти Херсона».

«У 2011 році у нас було рейдерське захоплення, три учасники – це Сальдо Володимир Васильович, Бельбот Володимир Олександрович під прізвищем Ромащенка та Петраковська», – розповідає співвласниця ТОВ «Квіти Херсона» Надія Максименко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини