Кремль почав активну фазу повернення України під свій контроль – в СБУ зробили тривожну заяву

19.02.2019 15:29

Кремль вербує колишніх жителів України, які покинули її території.

З недавніх пір, як зазначає заступник голови СБУ Віктор Кононенко, ці люди можуть перебувати в різних громадських організаціях, які не пов'язані між собою. Особливо вони активізуються під час виборів.

Стало відомо про те, що Російська Федерація вибирає агентуру з тих громадян, які втекли з України, проте все ще прикриваються паспортом цієї держави. Кремлю ж, як стало відомо, це на руку. Таку інформацію надав заступник голови СБУ Віктор Кононенко, повідомляє видання "Ліга.Новини".

Як виявилося, Кремль займається активною реалізацією методики, в основу якої увійшла доктрина начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова від 2013 року.

Варто зазначити, що її вже випробували на території Кримського півострова, а також Донбасу.

Ця доктрина, за словами Кононенка, передбачає застосування різних засобів впливу.

"Російська Федерація має намір штучно створювати ситуацію, завдяки якій зможе визнати вибори в Україні нелегітимними. Москва має намір розколоти українське суспільство. Фронти протистояння можуть відкритися не тільки на сході, а й по всій державі", – повідомив заступник голови СБУ.

Також посадовець уточнив, що агресор вже створює деякі суспільно-політичні структури різних напрямків, які будуть максимально розмежовані, щоб не викликати ніяких підозр. Після цього Кремль залучить їх у ЗМІ та соціальних мережах. Потім же, за словами Кононенка, ці люди об'єднаються під своїми кураторами, щоб зробити остаточний крок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X