Країна має знати своїх героїв: “СтопКор” покаже як в Одесі суддя Чванкін перетворив роботу на цирк

18.10.2018 16:24

Послідовник екс-голови ЦВК Сергія Ківалова, який після фальсифікацій результатів виборів отримав прізвисько "Підрахуй", голова Київського районного суду Одеси перетворив свою роботу на треш.

Суддя не показав свої статки в офіційній декларації, живе у будинку за мільйон доларів, який йому купила теща-вчителька, тікає від журналістів, влаштовує проплачені шоу на своїй прес-конференції та наймає тітушок для погроз медійникам. Усі ці факти сумнівної діяльності судді журналісти «СтопКору» передадуть до Вищої кваліфікаційної комісії суддів та оприлюднять у своєму розслідуванні.

Нагадаємо, 25 вересня Вища кваліфікаційна комісія суддів зробила перерву в розгляді переатестації поплічника екс-голови ЦВК Ківалова - голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. Напередодні засідання активісти «Стоп корупції» передали членам комісії корупційне досьє на служителя Феміди. У файлах йдеться про будинок в елітному районі Одеси, де мешкає Чванкін з родиною, і позашляховик, на якому регулярно підвозять суддю на роботу. При цьому у скромній декларації людини Сергія Підрахуя лише два паркомісця і жодної машини.

Будинок тещі Чванкіна

Читайте по темі: “Живими ви з Одеси не поїдете”: “СтопКору” погрожують найманці судді Чванкіна".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини