Країна чекає: стало відомо, на якому окрузі досі не розібралися з підрахунком голосів – подробиці

30.07.2019 16:01

На скандальному окрузі №64, де балотувався одіозний нардеп Сергій Пашинський, досі триває судова тяганина з перерахунком голосів.

22 липня до Житормирщини доправили спецзагін поліції для контролю підрахунку голосів/Фото: Нацполіція

26 липня Житомирський адміністративний суд задовольнив позов кандидата в народні депутати від "Слуги народу" В’ячеслава Сігачова щодо перерахунку голосів через порушення виборчого законодавства.

29 липня ОВК №64 та інший кандидат Володимир Арешонков подали апеляційну скаргу на рішення суду, яку 31 липня має розглянути Сьомий апеляційний адміністративний суд у Вінниці.

Як зазначив на сторінці у Facebook ще один претендент у парламентарі в цьому окрузі Віталій Науменко, Сігачов практично не брав участі в передвиборчих процесах. У нього не було протоколів та представників на ДВК.

В’ячеслава Сігачов Фото: Facebook

"В момент реєстрації в ЦВК він був на морі, після виборів, коли потрібно було відстоювати свої результати, він знову на морі. Пам'ятаєте, коли прилітала "вертушка", він просто спав. Взагалі-то весь цей "кіпіш" в ОВК підняли мої помічники, коли побачили, що там вночі відбувалось. У Сігачова не було ні команди, ні його представників, натомість представники Арешонкова робили, що хотіли...

Пізніше з'ясувалося, що у Сігачова навіть і протоколів не було, хоча він і мій конкурент, але я не міг промовчати під час фальсифікацій та надав частину своїх протоколів", – написав Науменко.

Як припускає активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв, який займався моніторингом виборчого процесу в окрузі №64 в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції", Сігачов, який йшов нібито від "ЗеКоманди", робив усе, щоб програти вибори.

"Як "слугу народу" його мало обурити, що скандальний нардеп-корупціонер балотується в Раду в його окрузі", – зазначив він.

Крім того, на думку активіста, сам Віталій Науменко – технічний кандидат Сергія Пашинського, про що свідчила його поведінка під час передвиборчих перегонів.

"Науменко писав пости, у яких поливав брудом основних конкурентів – Арешонкова, Рибінського й Сігачова. Водночас жодної критики в бік Сергія Пашинського. Крім того, Науменко прикривався кольорами та брендовими шрифтами команди "ЗЕ", – наголосив він.

Сергій Пашинський - фігурант багатьох журналістських розслідувань

Додамо, що Сергій Пашинський зі свого боку підтримав клопотання Сігачова щодо перерахунку голосів на 64 виборчому окрузі, про що заявив у Facebook.

"Я офіційно підтримав клопотання Сігачова про перерахунок голосів", – написав нардеп.

Раніше ми писали: “Запропонував поділити навпіл 40 млн доларів з бюджету КМДА”, – Богдан розповів про прозицію від “смотрящих” Києва".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини