Кравчук розповів, звідки у президента ідея зустрітись із Путіним на Донбасі

22.04.2021 17:55

Під час зустрічі радників "нормандської четвірки" 19 квітня російська сторона першою запропонувала зустрітись на лінії розмежування, після того президент Володимир Зеленський публічно запросив очільника Росії Володимира Путіна зустрітись у "будь-якій точці українського Донбасу". Про це заявив голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук в ефірі "Україна 24", передає "Українська правда".

Kravchuk
Фото: Апостроф

"У Росії є складнощі, адже політичні радники ("нормандської четвірки" – УП), коли обговорювали питання кластерів (щодо Мінських угод – УП), то Росія не підтримала і висунула одну пропозицію: зустрітись на лінії розмежування і побачити цю ситуацію безпосередньо. І Володимир Зеленський використав цей факт і сказав, що пропонує Путіну зустрітись у будь-якій точці Донбасу. Таким чином Путін поставлений у дуже складну ситуацію: якщо відмовитись, то означає, що він не підтримує власну пропозицію", - заявив Кравчук.

Деталі: Окрім того, Кравчук відзначив, що під час засідання безпекової підгрупи ТКГ сторони підтримали український проєкт щодо координаційного механізму регулювання на порушення порядку припинення вогню. До 28 квітня підгрупа буде напрацьовувати узгоджену позицію щодо документу, щоб потім його узгодити на засідання ТКГ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітись із російським президентом Володимиром Путіним "у будь-якій точці українського Донбасу" та запевнив, що Україна не боїться Росії.

Президенту Росії Володимиру Путіну доповіли про пропозицію президента України Володимира Зеленського зустрітися на Донбасі.

Для довідки:

  • Кравчук Леонід Макарович - перший Президент України після здобуття незалежності. Був головою Верховної Ради України протягом 1990-1991 років. Депутат Верховної Ради УРСР 10—11-го скликань. Народний депутат України у 1990–1991 та 1994-2006.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини