Кравчук дав важливі поради Зеленському перед нормадською зустріччю – подробиці

01.12.2019 10:37

Перший президент незалежної української держави Леонід Кравчук дав деякі поради Володимиру Зеленському щодо зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним. Він заявив, що під час переговорів з нормандською четвіркою український голова повинен зазначити про обман з Будапештським меморандумом, а також спробувати вирішити гостре питання війни на Донбасі назавжди. Про це Леонід Кравчук заявив в ефірі канала “112 Україна”.

За його словами, найголовнішим питанням на переговорах повинно буту вирішення збройного конфлікту на Донбасі, повідомляє Znaj.ua. 

"Нас обманюють і роблять вигляд, що допомагають, але допомагають тільки на словах. З нами грають, як кіт з мишею… Україна не об'єкт, а суб'єкт міжнародних переговорів", - зазначив Кравчук.

Але водночас, екс-президент стверджує, що Україна не повинна вести переговори з тим, кого не визнав світ: "Росія не визнала" ДНР "і" ЛНР "? Чому ми повинні вести з ними переговори?".

Також він додав, що під час зустрічі на Зеленський повинен керуватися виключно національними інтересами держави.

"Головне тут - мужність, воля і сміливість. Україна зробила кроки, які від неї хотіли. Подивимося, що вони, лідери "нормандської четвірки", скажуть і в першу чергу Путін", - підсумував перший президент.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини