Найкращі коледжі для вступу у Києві після 9 класу

11.04.2021 11:45

Коледжі Києва після 9 класу (державні) створені для того, щоб молоде покоління мало можливість отримати якісну освіту. Вони мають різні напрямки, кожне з яких має свою специфіку. Перед тим як прийняти рішення, учень повинен добре подумати про те, як він бачить своє майбутнє і яку роль він в ньому грає. Вибір напрямків, з яким хочеться пов'язати своє життя процес не з легких, він дуже відповідальний і серйозний.

Obuchenie
Фото: Facebook

У топ коледжів Києва входять:

  • Фінансово-правовий коледж Київського національного університету ім. Шевченко.

Адреса: м. Київ, вулиця Пітерська, 5а, тел.: (044) 243 42 93. Сайт: Фінансово-правовий коледж

  • Академія мистецтв імені Павла Чубинського.

Адреса: м. Київ, вулиця Івана Мазепи, 15, тел.: (044) 280 76 92. Сайт: Академія мистецтв імені Павла Чубинського

  • Київський коледж транспортної інфраструктури

Адреса: м. Київ, вулиця Ярослава Хомова провулок, 16, тел.: (044) 245 53 96. Сайт: Київський коледж транспортної інфраструктури

Для довідки: Коледж – це навчальний заклад, в якому можна здобути середню або професійно-технічну освіту після 9 класу. У ньому основний акцент навчання ставиться не на відпрацювання практичних навичок, а на більш глибоке вивчення теорії базового та середнього рівня.

Навчання після 9 класу в коледжі відкриває перед учнями широкі перспективи, адже закінчивши його, випускник може продовжити навчання у вузі, або влаштуватися працювати за набутою спеціальністю. Деякі університети мають більш лояльні умови вступу для абітурієнтів, які закінчили їх коледж, і можуть навіть зарахувати автоматом на другий курс.

Тривалість навчання в коледжі може різнитися, але загальна тривалість становить не більше чотирьох років. Система освіти в ньому схожа з вузівським: є начитка лекцій, усні семінари та практичні заняття. Весь період навчання розбитий на семестри, в кінці яких учнів чекає сесія. Після закінчення трирічного навчання в коледжі, випускник має середню спеціальну освіту (базову). А ось для того, щоб отримати диплом середньої професійної освіти, потрібно довчитися ще один рік.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини