“Краще виїхати за місто”, – еколог розповів, що за туман накрив Україну

22.10.2019 11:57

Туман посилює забрудненність повітря, що може становити загрозу для дітей, людей похилого віку та хворих на астму. Саме тому, у такий період краще виїхати за місто. Таку рекомендацію озвучив еколог Володимир Борейко.

"Масове забруднення повітря в нас є завжди. А туман лише підсилює негативний вплив. Наприклад, дощ би повітря очистив. Вітер роздмухав би це все. А так туман – і все за нього чіпляється. І, звісно, це небезпечно для дітей, людей похилого віку і хворих на астму. Для решти теж у цьому мало приємного. Ховатися в будинку або ходити з пов'язкою у цьому випадку – дурниця. В умовах смогу це не вихід. Можна хіба що виїхати за місто, на дачу", – підкреслив Борейко в коментарі “Гордон.юа”

Він також зазначив, що туман є причиною смогу, шкідливого для здоров'я.

"Низку регіонів накрило шкідливим чадним газом – СО. Чому так сталося? По-перше, немає вітру. По-друге, забруднення від машин, заводів, що працюють без фільтрів, і теплових електростанцій. По-третє, туман, який сприяє утворенню смогу. Туман – це свого роду сітка, що чіпляє забруднювальні речовини. Тому доки буде туман, залишатиметься і смог. Щоб не було туману, має з'явитися вітер. Але смог протримається ще десь протягом тижня. А потім має змінитися погода", – зазначив еколог.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини