Крапку у розлученні українки й француза має поставити Верховний Суд, ціна питання – мільйон доларів

04.03.2020 11:00

Кохання за розрахунком чи просто шлюбна афера? «Попелюшка» Світлана з Конотопу відсуджує у колишнього чоловіка будинок під Києвом площею в 600 квадратів та земельну ділянку на 42 сотки. Пікантності ситуації додає те, що екскоханий жінки – громадянин Франції, нерухомість в Україні він купував за власні гроші. На чий бік схиляться терези Феміди та чому судовий процес не зрушує з точки вже понад 2 роки? Дізнавалась Наталія Дігтяр.

«Апеляцію я програв і я маю віддати будинок, який я сам будував... Суд вирішив, що це її будинок, а вона відразу продала його наступного дня. Я був у касації, зараз ми чекаємо», – розповідає Лоран Крузе.

Лоран Крузе придбав українській дружині автівку і маєток

Ми знайшли в оголошеннях про продаж приблизно такі ж будинки, як і предмет спору. Орієнтовна вартість подібних маєтків у Гнідині – мільйон доларів. А цей котедж пані Світлана продала усього за 120 тисяч. Щоправда, сталося це вже наступного дня після рішення Апеляційного суду, за яким нерухомість на 100% визнали власністю українки.

Як зазначає адвокат Сергій Кружов, шляхом таких протиправних очевидних судових рішень першої та другої інстанцій сторона Світлани Крузе здобула рішення, в якому написано: відмовити Лорану у визнанні його половини. Тож будинок залишився за жінкою.

Жінка начебто продала будинок вартістю мільйон доларів за 120 тисяч

«Коли ми отримали рішення апеляції, вона відразу наступного дня продала будинок своєму новому чоловіку, з яким вона зараз живе. І потім він продав будинок», – згадує француз.

Крапку у цій казці має поставити Касаційний суд. Але на розгляд справи подружжя чекає вже два роки й три місяці. Чому так довго? Щоб нам відповіли на це запитання, ми звернулися із запитом до Касаційного суду.

Утім, прессекретар Верховного Суду України Вілен Веремко будь-як коментувати ситуацію відмовився.

Ми дізналися, що справу колишнього подружжя Крузе має розглянути суддя Верховного Суду Касаційної інстанції Василь Крат. Та на черзі у нього, за словами пресслужби, вже понад 2000 справ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини