Кран над головою – у Києві батьки протестують проти будівництва багатоповерхівки на території дитмайданчика (ВІДЕО)

08.04.2019 16:48

8 квітня в Києві біля КМДА відбулась акція протесту. Мешканці одного з районів столиці вийшли з метою донести до столичних можновладців інформацію про те, що в Солом’янському районі забудовник почав зводити багатоповерхівку на території між школою та дитячим майданчиком.

Як розповів організатор акції Вадим Циганок, батьків турбує те, що діти навчаються фактично з будівельними кранами над головою.

"Стріла крана наполовину заходить на територію школи та на територію дитсадочка. Якщо кран впаде на школу, це пряма загроза життю дітей, що там навчаються. Крім того, школа розташована на схилі, а котлован вирили просто перед нею, створюючи загрозу зсуву землі", – зазначив він.

Крім того, за словами мітингарів, спочатку забудовник планував зводити 9-поверховий будинок, однак потім кількість поверхів зросла до 25.

"Через це може зрости навантаження на старі комунікації. Додам ще, що в нашому районі державних установ для дітей недостатньо, в основному, працюють комерційні школи та дитсадки", – додав Циганок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини