Крали відкрито, судять — у закритому режимі: у Києві справу злочинців розглядають «втемну»

28.01.2021 15:57

Масштабне затримання міжнародного бандформування за серію пограбувань на Київщині, гучні заяви правоохоронців, а суди над злочинцями проходять у закритому режимі. Про це повідомляють активісти ГО «Стоп корупції» з-під будівлі Голосіївського суду. Там триває розгляд справи.

suddya homenko golosiivskiy sud
Фото: СтопКор

«Судді використовують карантин у своїх цілях для того, щоб приховати рішення. Це схоже на маніпуляцію. Це дозволяє ухвалювати потрібні рішення і уникати контролю з боку громадськості і ЗМІ», — зазначають активісти.

Додамо, що це чергове засідання у цій справі у Голосіївському суді Києва.

«Станом на сьогодні суд приховує інформацію щодо питання, яке розглядають. Не публікують її і на офіційному сайті. Прикриваючись карантином, судді порушують ст. 11 ч. 3 Закону України "Про судоустрій і статус суддів". Зокрема, суддя Вікторія Хоменко відмовила нам в участі у судовому засіданні, посилаючись на розпорядження голови суду», – розповідає активіст Георгій Жариков.

Нагадаємо, у червні цього року спецпризначенці разом із поліцією затримали організовану злочинну групу, яка вчинила розбійний напад на приватний будинок на території Київської області та викрала сейф із грошима і коштовностями.

gruzin bandit
Фото: Нацполіція

Начальник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що до складу групи входило четверо чоловіків: по двоє громадян України та Грузії. Троє із них уже мають кримінальне минуле: 42-річний іноземець був раніше судимий за вбивство на території своєї країни, його 43-річний співвітчизник мав судимість за незаконне зберігання зброї, а 62-річний українець судимий за скоєння майнових злочинів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини