Крали на дітях: у Дніпрі чиновники привласнили 25 мільйонів гривень (фото)

13.01.2020 13:16

Гроші призначались на реконстукцію соціальних об’єктів, зокрема дитячих садків і шкіл міста. За попередніми даними, неякісно виконані роботи у дитсадках і школах поставили під загрозу життя і здоров’я дітей. 

Оперативники СБУ встановили, що керівництво одного з Департаментів Дніпровської міськради провело публічні закупівлі на загальну суму майже 130 мільйонів гривень для проведення робіт з капітального ремонту та реконструкції дитячих садків і шкіл міста. Організатори протиправної схеми зареєстрували для участі у тендері низку підконтрольних фірм для штучного створення конкуренції на торгах. Унаслідок чого переможцями у публічних закупівлях стали «партнерські» комерсанти.

Перевірка зафіксувала, що під час виконання договорів підрядники виконали роботи не в повному обсязі, із завищенням їх вартості. Вони також використовували матеріали сумнівної якості. «Зекономлені» кошти учасники оборудки виводили у «тінь», загалом зловмисники привласнили 25 мільйонів гривень бюджетних коштів.

У межах розпочатого кримінального провадження за статтею "привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" Кримінального кодексу України, після закінчення відповідних експертиз, планується повідомлення про підозру організаторам та учасникам злочинної схеми.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини