Крадіжка в Олешках та відкриття почесного консульства Кореї у Херсоні – що насправді пов’язує ці події? Нове розслідування «СтопКору»

Кілька місяців тому з виробничої бази в Олешках було викрадено техніку. Події розгортались майже як у детективі.

«Група зловмисників двічі намагалась вкрасти кран. Першу спробу скоїли вночі. Ми стали свідками крадіжки і нам вдалось зупинити вивезення техніки. А уже вранці кран уже завантажили на евакуатор і збирались вивезти з території законсервованого будівництва. Ми виклали на місце злочину поліцію. Крадії відмовлялись називатись і пред’являти свої документи. При цьому поліція не вживала жодних дій, передбачених законом. Якби нас не було на місці, власність «Херсонбуду» могли просто вкрасти і вивезти у невідомому напрямку», – розповів голова херсонського осередку «Стоп корупції» Михайло Величко.

Цікаво, що зухвале пограбування відбувалось майже паралельно з відкриттям в Херсоні почесного консульства республіки Корея.

Гадаєте ці події не пов’язані? Помиляєтесь. Яке відношення до почесного консульства Кореї має крадіжка в Олешках, дізнавайтесь з нового розслідування «СтопКору» вже сьогодні о 17-20 на 5-му каналі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини