Козак назвав українських олігархів, які досі торгують з РФ

02.06.2021 18:13

Експрезидент України Петро Порошенко та інші наближені до влади українські олігархи платять за продукцію, вироблену в Росії, РФ використовує ці гроші в тому числі для допомоги Донбасу. Про це заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак, передає росЗМІ.

Kozak
Фото: strana.ua

"Сама держава Україна, яка там з 2018 року законом якимось чином позначила Росію як агресора, платить нам гроші. Наближені до влади громадяни, включаючи Порошенко і його групи з якимось паном Грановським, Яценюк, Пінчук, Фірташ, Ахметов, Коломойський - все оплачують продукцію, яка виробляється в Росії", - сказав він в інтерв'ю телеканалу" Росія 24".

Козак додав, що за рахунок одержуваних з цього доходів Росія зміцнює свою економіку, вирішує соціальні питання і містить себе, а також надає допомогу Донбасу: "Ми відкрито говоримо - за рахунок цих же грошей надаємо гуманітарну підтримку Донбасу".

"Якщо за цією логікою, то всі, хто купив в Росії товари або послуги, повинні сидіти поруч з Віктором Медведчуком. При цьому я назвав там прізвища тих, хто купували у минулому. Діючі органи державної влади України приймають ці рішення, виділяють гроші з бюджету на закупівлю відповідних товарів, дозволяють наближеним до них навіть підприємцям великим купувати в Росії ці товари, платити сюди гроші", - додав Козак.

"Сьогодні за обсягом товарообігу, незважаючи на всі обмеження, санкції взаємні, які ввів ще пан (експрезидент Петро - ред.) Порошенко і додає пан (президент Володимир - ред.) Зеленський. Товарообіг становить у нас в 11 мільярдів доларів, при цьому з експорту з Росії закуповується лише у 20 році закуповується товарів, послуг на 6,7 мільярда доларів. Ці доходи отримує Росія. Є й імпорт з України в Росію на майже 4 мільярдів доларів", - заявив заступник керівника адміністрації президента РФ.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в ООН розкритикували Зеленського через закриття каналів Медведчука.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини