«Котельня + утеплювач = тепло»: будівельний експерт спростував стереотип про холодні «панельки»

Українська Британія чи технології з минулого? Забудовник столичного ЖК «Нова Англія» має власне виробництво з виготовлення панелей, що допомагає пришвидшити темпи будівництва, стежити за якістю та економити на транспортуванні. Однак на ринку новобудов сьогодні частіше використовують монолітно-каркасну технологію будівництва, рідше – цегляну. Панельні ж будинки вважають холодними і з поганою звукоізоляцією. Міф це чи реальність, – дізнавалась Анна Закутська.

Як розповів будівельний експерт, дійсно такий стереотип існує, він стосується старих панельних будинків, де не було додаткового утеплення. Там використовували просто залізобетонні плити з оздобленням, тому їх і вважають холодними. Натомість у «Новій Англії» є утеплювач з мінеральної вати.

Аби впевнитися, знімальна група вирушила в одну з квартир житлового комплексу. Важливий нюанс: у будинку поки не під'єднане опалення. Однак у самій квартирі дуже тепло, попри мінусову температуру на вулиці.

NovaAnglia_7
Експерт високо оцінив якість будівництва Фото: СтопКор

Як розповіли у відділі продажу, ЖК має власні газові котельні на даху одного з будинків. Гаряча вода – теж не міська, а з котельні.

У такому вигляді інвестор отримує квартиру: стіни можна знести і зробити квартиру-студію, квартира двокімнатна, планування стандартне. У першій кімнаті – балкон, вікна йдуть до підлоги, і тому мешканці не матимуть проблем з освітленням.

Якість вікон оцінив і будівельний експерт. Каже, монтаж дуже гарний, всюди якісні склопакети, усі заглушки – цілі.

Єдиний нюанс: у квартирі наразі комунікаціями забезпечений лише один санвузол, і він дуже маленький. Площа приміщення явно недостатня, аби вмістити унітаз, ванну, душову кабіну та бодай якусь шафку. А де ж другий санвузол? За словами будівельника, ймовірно, його переробили на гардеробну.

NovaAnglia_5
Планування квартир зручне, однак є питання до санвузлів Фото: скріншот

Утім, представниця забудовника, яка просила не показувати своє обличчя, запевняє: це типове планування квартир, і жодної гардеробної тут не має бути.

Ми попросили експерта оцінити загальну якість житла, його відповідь – 10 балів за 10-бальною шкалою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини