Котельні-привиди: у Дніпрі активісти “відсвяткували” третю річницю корупційної схеми ексчиновника Мішалова (фото)

11.10.2019 11:11

11 жовтня активісти ГО “Стоп корупції” встановили меморіал пам’яті на честь “святкування Дня народження” корупційних схем, організованих екссекретарем Дніпровської міської ради В’ячеславом Мішаловим та членами його родини.

Ще 3 роки тому мали бути побудовані опалювальні котли

“Сьогодні ми святкуємо 3 роки з того моменту, як одна людина, яку поважають в нашому місті змогла побудувати два розкішні котли на 400 кВт . Найцікавіше, що цих котлів ніхто ніколи не бачив. Однак, згідно з документами та чеками, вони таки існують та продовжують працювати. Проте, їх ніхто не бачив ані в дитячому садочку, ані в школі. Багато хто знає цю поважну людину та його родину. Мова йде про так званого “тендерного короля Дніпра” В’ячеслава Мішалова. Тож сьогодні ми урочисто відкриваємо пам’ятник цій людині”, – наголосили активісти.

Активісти висміяли родину корупціонера Мішалова

Далі, просто біля приміщення міської ради вони продемонстрували пам’ятник із зображенням пана Мішалова.

Меморіал встановили біля міської ради Дніпра

Нагадаємо, що в Дніпрі деякі школи й досі не мають котелень і ризикують пережити “льодовиковий період”.

Ще кілька років тому, у 2016-му, Дніпровська міська рада вирішила встановити 22 твердопаливні котельні в школи й садочки міста. Вартість кожної мала становити майже 1,5 млн грн. Загальна сума проєкту – 33 мільйони.

А придбати котельні вирішили у підприємства, що належить колишній дружині Мішалова – Олені. До речі, саме пані Олена Сусідка-Мішалова є власницею “Конкорд банку”, який навіть відкрив кредитну лінію на фінансування цього проєкту.

Ба більше, без проведення будь-якого тендеру підрядником на встановлення та обслуговування цих котелень стала фірма “Майстер-Буд”, яка належить батьку екссекретаря міськради Дмитра Мішалова і вже неодноразово фігурувала в корупційних скандалах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини