Космічні премії та мізерні рейтинги Суспільного – у чому звинувачують команду Аласанії?

14.02.2019 11:46

Перші результати функціонування Суспільного ТБ під керівництвом Зураба Аласанії – падіння і так невисокого рейтингу державного каналу до історичного мінімуму в 0,5%. Команда реформаторів звинуватила в усьому недостатнє фінансування. Але особливий дисонанс на цьому фоні викликали зарплати та премії, які отримували керівники Суспільного.

«Не можна виписувати собі великі премії, як вони робили в той час, коли колектив та рядові журналісти отримували жалюгідні копійки», - наголошує член наглядової ради Суспільного телебачення Володимир Яворівський.

Згідно з контрактом, зарплата голови та кожного члена правління Суспільного становить від 60 до 80 тисяч гривень. До того ж правління саме собі нараховувало премії, які сягали майже 200 (двохсот) тисяч гривень. Якщо врахувати, що премії виплачуються щоквартально – виходить кругленька сума на десятки мільйонів гривень.

Саме через брак коштів наприкінці 2018 року рядові працівники телекомпанії були вимушені масово піти у відпустку «за власний рахунок». Грошей не вистачало навіть на зарплату.

Та починати економію з себе керівництво Суспільного навіть і не планувало. Згідно з фінансовим планом на 2019 рік, зарплата керівників Суспільного має зрости аж до 240 (двохсот сорока) тисяч гривень на місяць! Водночас рядові працівники телекомпанії в середньому отримують 11 тисяч гривень.

Та звільнили Аласанію зовсім не за космічні зарплати. В чому полягає справжня причина – дізнавайтесь з сюжету Кирила Вольного:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X