«Корупція нас вбиває», – бізнес-леді Русаліна розповіла про замах на її життя

Корупцію у владі та правоохоронних органах можна здолати, лише об’єднавшись та постійно висвітлюючи в медіа факти зловживань. Про це у рамках з’їзду з нагоди місцевих виборів-2020, який триває у столиці, заявила бізнесвумен, президентка групи компаній та меценат Людмила Русаліна.

Rusalina
Людмила Русаліна Фото: СтопКор

Пані Людмила розповіла, що три роки тому зіштовхнулась зі страшною проблемою – погрозою вбивством. Вона довго мовчала і врешті звернулась до правоохоронних органів, проте за три роки кримінальні провадження не зрушили з місця. Рух у справі стався лише після того, як історію винесли в медійну площину.

«На сьогодні корупція просто з’їдає нашу країну та вбиває нас. Я вдячна, що ми вирішили не сидіти і не мовчати, а боротись із цим ганебним явищем в Україні. Поки люди не будуть боротись із корупцією відкрито – ми не зможемо стати сучасною європейською країною. Мрія про 100 осередків по всій Україні – тепер вже не мрія, це майже реальність. Регіональні активісти – це люди, які не мовчать, які виступають та відстоюють права громадян. Це люди, які творять історію», – зауважила пані Русаліна.

Zyizd1
У столиці триває з‘їзд осередків ГО «Стоп корупції» Фото: СтопКор

Зауважимо, представники осередків ГО «Стоп корупції» зібрались у Києві з метою проведення робочих тренінгів, присвячених підготовці регіональних активістів у рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» – для здійснення моніторингу та висвітлення порушень виборчого законодавства на місцях. У рамках заходу також запланований видовищний флешмоб «Нам 5 років!»

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини