Коронавірус в Житомирі: останні дані 

Актуальні дані по захворюваності COVID в Житомирі 

Фото: УНІАН

Станом на 6 січня, в Житомирі та області виявлено 88 нових випадків. У лікарнях всього 2525 ліжок, забезпечено ліжок киснем — 1959, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких зайнято 546 хворими на COVID-19 та 196 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (27,74% від загальної кількості ліжок).

Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19?

Інкубаційний період COVID-19 триває 14 днів, тож ви напевне можете не знати про свою хворобу й бути вірусоносієм, а значить посилювати епідемію в Житомирі. Ось головні правила що робити, якщо у вас з'явилися симптоми COVID-19:

  1. Залишайтесь вдома. Якщо ви маєте симптоми COVID-19, не потрібно негайно йти до свого лікаря або в найближчу лікарню. 
  2. Подзвоніть своєму лікареві, з яким укладено декларацію. Якщо ви не уклали декларацію або не можете додзвонитися до свого лікаря, одразу телефонуйте на телефони, вказані нижче:

0 800 60 20 19

  1. Опишіть своєму лікарю симптоми, історію подорожей. Окремо потрібно розповісти, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані (наприклад, такими, що повернулися з країн з місцевим розповсюдженням вірусу).
  2. Виконуйте інструкції свого лікаря або оператора контакт-центру, на який ви зателефонували.
  3. При невідкладних станах - температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання - набирайте 103.

Куди звертатись в Житомирі, якщо у вас симптоми COVID-19?

Медична допомога в центрах первинної медико-санітарної допомоги на період надзвичайної ситуації надається як при особистому зверненні пацієнта, так і в разі виклику бригади з надання невідкладної допомоги. Консультації з питань профілактики та лікування коронавірусу в Житомирі та області надаються за телефоном: 068 982 47 81

Читайте свіжі новини Житомира в новинній стрічці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини