Коронакриза: Британська Королівська Академія хоче продати скульптуру Мікеланджело

21.09.2020 17:05

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

Як зазначається, ця галерея, як і багато художніх установ по всій країні, сильно постраждала від пандемії COVID–19, а тому наразі розглядає можливість скорочення персоналу через 75-відсоткове падіння доходів.

Академія зараз проводить консультації з персоналом з приводу скорочення приблизно 150 осіб, що становить 40% робочої сили.

Через це група королівських академіків висунула план продажу 515-річної скульптури, відомої як Тондо Таддеї. Прихильники такої ідеї скликали спеціальну нараду.

Вважається, що твір, який було передано лондонській галереї в 1829 році, може коштувати до 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

«Вона коштує так багато, це може врятувати робочі місця і витягнути академію з фінансового безладу», - сказав один з академіків.

Президент академії Ребекка Солтер, як повідомляється, виступив проти ідеї про продаж скульптури.

Речниця академії заявила, що установа «не має наміру продавати будь-які твори зі своєї колекції».

Як відомо, Тондо Таддеї - це назва для роботи, яка зображує Діву Марію з немовлям і немовля Святого Іоанна, вирізаних в мармурі.

Роботу замовив багатий торговець тканинами Таддео Таддеї, вона виготовлена між 1504 і 1505 роками. Скульптура залишилася незавершеною. Ренесансний термін «тондо» відсилає до круглої форми роботи.

Фото: news.sky.com

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X