Корнієнко офіційно назвав кандидата на посаду голови партії “Слуга народу”

Олександр Корнієнко назвав кандидата на посаду голови партії "Слуга народу". Очільник "слуг" пропонуватиме на своє місце чинну заступницю голови фракції "Слуга народу" Олену Шуляк. 

oleksand korniyenko
Олександр Корнієнко назвав кандидата на посаду голови партії "Слуга народу" Фото: "Слуга народу"

"Одна з найактивніших членів нашої команди. Без перебільшення, Олена – боєць, відданий справі нашого Президента, його курсу на побудову сучасної України. Вона – досвідчений управлінець і вже політик, якому вдалося домогтися ухвалення низки важливих реформ та ініціатив", — ідеться у повідомленні Олександра Корнієнка на офіційному сайті партії.

Наразі Олена обіймає посаду заступниці голови фракції "Слуга народу" та заступниці комітету ВР із питань організації державної влади, тривалий час займалася підприємницькою діяльністю.

З'їзд партії "Слуга народу" відбудеться 15 листопада у Києві. Головним питанням порядку денного стане обрання кандидатури нового очільника партії.

Нагадаємо, що 19 жовтня Олександра Корнієнка було обрано новим віцеспікером Верховної Ради. Його підтримали 256 народних депутатів.

8 листопада Корнієнко заявив про намір піти із посади голови партії "Слуга народу", щоб зосередитися на обов'язках віцеспікера та втілити поставлені перед ним завдання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини