Кордон з Білоруссю: Литва будуватиме паркан в кредит

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що паркан на кордоні з Білоруссю для зупинки напливу мігрантів поки що буде зводитися за кредитні кошти. Про це повідомляє "Delfi".

Lytva drit
Фото: Twitter

"Якщо говорити про кошти, то зараз це будуть кошти, які виділять з держбюджету, беручи до уваги, що баланс держбюджету негативний, тобто бюджет з дефіцитом, це буде означати кредитні кошти", - заявила Шимоніте, передає "Європейська правда".

Питання можливості фінансування будівництва з боку ЄС Шимоніте назвала відкритим.

Вона вважає, що всі країни, які охороняють кордони ЄС, можуть його піднімати, оскільки ризик не є "специфічно литовським", схожа ситуація може скластися і в інших прикордонних районах.

З метою перегородити шлях нелегальному потоку мігрантів з території Білорусі Литва планує будувати паркан на кордоні з Білоруссю. Служба охорони держкордону пропонує звести сітчастий 4-х метровий паркан, довжина якого складе 508 км. Вартість - приблизно 150 млн євро.

Нагадаємо, Євросоюз направить до Литви вертольоти для контролю кордону з Білоруссю. Безпеку в регіоні посилюють через наплив нелегальних мігрантів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Литві забракло колючого дроту для паркану на кордоні з Білоруссю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини