Копи не можуть, прокуратура допоможе: під Києвом розслідують захоплення землі біля популярного комплексу відпочинку

25.07.2019 17:30

Самозахоплення землі, берегової смуги та нецільове використання ділянки – цілий пакет порушення для розслідування поліції та прокуратури. Так у Хотянівці під Києвом будують комплекс відпочинку. На місці уже зведено кілька будинків на 300 кв. метрів та розчищена територія під басейн і дитячий майданчик. 

У Хотянівці під Києвом з порушеннями будують комплекс відпочинку

"Раніше ми вже стосовно цієї забудови викликали на місце поліцію та писали заяву. В поліції нам повідомили, що там не вбачають кримінального чи адміністративного правопорушення попри надані докази перевірок ДАБІ, у висновку яких вбачається порушення, а саме самовільне захоплення земельної ділянки та частини автомобільної дороги. Також паралельно ми подали заяву до прокуратури. Там відкрили кримінальне провадження і сьогодні після розмови з прокурором стало відомо, що з понеділка буде подано клопотання до суду про накладення арешту на земельну ділянку, де ведеться скандальне будівництво", – зазначають активісти ГО "Стоп корупції".

Нелегальне будівництво виявили під час моніторингу незаконних точок видобутку піску у Київській області. Активісти ГО "Стоп корупції" раніше зверталися до поліції Вишгородського району. Окрім того, вони написали заяву до ДАБІ. У відповідь отримали підтвердження, що забудова незаконна. В інспекції зазначили, що будівництво ведеться з численними порушеннями норм ДБН та винесли відповідні приписи про усунення порушень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X