Координаційна нарада щодо стану протидії катуванням правоохоронцями

06.06.2020 17:39

Державне бюро розслідувань розслідує близько 5 000 кримінальних проваджень за фактами жорстокого поводження з боку правоохоронців, в тому числі катувань. Про це заявив в.о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов під час координаційної наради керівників правоохоронних органів щодо стану протидії катуванням працівниками органів правопорядку, а також нелюдському та такому, що принижує гідність, поводженню і покаранню. Захід відбувся в четвер, 4 червня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора.

 

За підсумками наради, керівниками правоохоронних органів узгоджено ряд спільних дій, спрямованих на своєчасне попередження, виявлення, розкриття злочинів цієї категорії.

«У структурі Головного слідчого управління та територіальних управлінь ДБР створено відповідні підрозділи, які здійснюють досудове розслідування фактів вчинення працівниками правоохоронних органів злочинів, зокрема тих, що стосуються жорсткого поводження та катування. Вказану категорію злочинів розслідують найдосвідченіші слідчі Державного бюро розслідувань», – підсумував Олександр Соколов.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини